Åbningstider

Ingen info om åbningstider.

Sport 24 Outletbutikker på Sjælland.

Leder du efter billigt sportstøj og sportssko til hele familien? I Sport 24 Outletbutikkerne vil du kunne finde et stort udvalg til altid lave priser.
Hvad enten du leder efter nye Nike sko til løbeturen, eller et  nyt sæt træningstøj til din næste yoga eller fitness time, så kan du finde det hos Sport 24 Outlet. 

 

SPORT 24 OUTLET - Holbæk
Stenhusvej 66
4300 Holbæk
Telefon: 30 21 35 25
E-mail: holbaek@sport24outlet.dk

Åbningstider Holbæk:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl. 10.00 - 17.00
SPORT 24 OUTLET - Slagelse
Japanvej 4
4200 Slagelse
Telefon: 30 21 37 30
E-mail: slagelse@sport24outlet.dk

Åbningstider Slagelse:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl. 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Næstved
Gammel Holstedvej 3 A
4700 Næstved
Telefon: 30 21 35 35
E-mail: naestved@sport24outlet.dk

Åbningstider Næstved:
Mandage-fredage kl. 10.0 - 19.00
Lørdage-søndage kl. 10.0 - 19.00
SPORT 24 OUTLET - Roskilde
Ro's Have 12
4000 Roskilde
Telefon: 30 21 37 40
E-mail: roskilde@sport24outlet.dk

Åbningstider Roskilde:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Taastrup
Mårkærvej 15
2630 Taastrup
Telefon: 30 21 37 55
E-mail: taastrup@sport24outlet.dk

Åbningstider Taastrup:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage kl 10.00 - 17.00
Søndage kl 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Glostrup
Odinsvej 2
2600 Glostrup
Telefon: 30 21 37 50
E-mail: glostrup@sport24outlet.dk

Åbningstider Glostrup:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl 10.00 - 17.00

SPORT 24 OUTLET - Rødovre Centrum
Rødovre Centrum 103
2610 Rødovre
Telefon: 30 21 37 85
E-mail: rodovre@sport24.dk

Åbningstider Rødovre:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl 10.00 - 17.00
SPORT 24 OUTLET - Herlev BIG Center
Herlev Hovedgade 37
2730 Herlev
Telefon: 30 21 37 60
E-mail: herlev@sport24outlet.dk

Åbningstider Herlev:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl 10.00 - 17.00
SPORT 24 OUTLET - Guldborgsund
Guldborgsund Centret 30
4800 Nykøbing Falster
Telefon: 30 21 37 15
E-mail: guldborgsund@sport24outlet.dk

Åbningstider Guldborgsund:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl 10.00 - 17.00