Sport 24 Outlets i Syd- og Sønderjylland

 

 

Åbningstider



Sport 24 Outlet butikker i Syd- og Sønderjylland.

Her kan du finde en oversigt over alle Sport 24 Outlet butikker i hele Sydjylland og Sønderjylland. 

SPORT 24 OUTLET - Esbjerg N
Østre Gjesingvej 9B
6715 Esbjerg
Telefon: 30 21 35 90
E-mail: esbjerg@sport24outlet.dk

Åbningstider Esbjerg N: 
Mandage-fredage kl. 10.00 - 18.00
Lørdage-søndage kl. 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Vejen
Nørregade 20
6600 Vejen
Telefon: 30 21 36 00
E-mail: vejen@sport24outlet.dk

Åbningstider Vejen:
Mandage-torsdage kl. 09.30 - 17.30
Fredage kl. 09.30 - 18.00
Lørdage kl. 09.30 - 14.00
Søndage - Lukket
SPORT 24 OUTLET - Ribe
Moltkes Allé 8
6760 Ribe
Telefon: 30 21 37 80
E-mail: Ribe@sport24outlet.dk

Åbningstider Ribe:
Mandage-torsdage kl. 10.00 - 18.00
Fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage kl 09.30 - 16.00
Søndage kl. 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Vojens
Vestergade 15
6500 Vojens
Telefon: 30 21 33 60
E-mail: vojens@sport24outlet.dk

Åbningstider Vojens:
Mandage-torsdage kl. 09.30 - 17.30
Fredage kl. 09.30 - 18.00
Lørdage kl. 09.30 - 13.00
Søndage - lukket
SPORT 24 OUTLET - Haderslev
Sejlstensgyde 2
6100 Haderslev
Telefon: 30 21 37 00
E-mail: Haderslev@sport24outlet.dk

Åbningstider Haderslev:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 18.00
Lørdage-søndage kl. 10.00 - 15.00
SPORT 24 OUTLET - Aabenraa
Langebro 42 b
6200 Aabenraa
Telefon: 30 21 36 40
E-mail: aabenraa@sport24outlet.dk

Åbningstider Aabenraa:
Mandage-fredage kl 10.00 - 18.00
Lørdage kl 09.30 - 16.00
Søndage kl. 11.00 - 16.00

SPORT 24 OUTLET - Sønderborg
Grundtvigs Alle 186H
6400 Sønderborg
Telefon: 30 21 36 70
E-mail: sonderborg@sport24outlet.dk

Åbningstider Sønderborg:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl 10.00 - 16.00