Sport 24 Outlets i Midtjylland

 

 

Åbningstider



Sport 24 outlet butikker i Midtjylland.

Leder du efter outletbutikker med sportstøj og sportsudstyr.
Nedenunder finder du en liste over alle Sport 24 Outletbutikker, og kun i Midtjylland. 

SPORT 24 OUTLET - Skive
Holstebrovej 78
7800 Skive
Telefon: 30 21 35 45
E-mail: skive@sport24outlet.dk

Åbningstider Skive:
Mandage-torsdage kl 09.30 - 18.00
Fredage kl 09.30 - 19.00
Lørdage kl. 09.30 - 16.00
Søndage kl. 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Holstebro
Hjermvej 8
7500 Holstebro
Telefon: 30 21 35 30
E-mail: holstebro@sport24outlet.dk

Åbningstider Holstebro:
Mandage - fredage kl. 09.30 - 18.00
Lørdage kl. 09.30 - 15.00
Søndage kl. 10.00 - 15.00
SPORT 24 OUTLET - Viborg
Holstebrovej 81, D
8800 Viborg
Telefon: 30 21 35 20
E-mail: viborg@sport24outlet.dk

Åbningstider Viborg:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage kl. 09.30 - 17.00
Søndage kl. 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Randers
Marsvej 10
8960 Randers
Telefon: 30 21 36 80
E-mail: randers@sport24outlet.dk

Åbningstider Randers:
Mandage - fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl. 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Grenaa
Østerbrogade 75
8500 Grenå
Telefon: 30 21 35 15
E-mail: grenaa@sport24outlet.dk

Åbningstider Grenaa:
Mandage-fredage kl 10.00 - 18.00
Lørdage-søndage kl. 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Herning
Viborgvej 97
7400 Herning
Telefon: 30 21 35 60
E-mail: herning@sport24outlet.dk

Åbningstider Herning:
Mandage-fredage kl. 09.30 - 18.00
Lørdage kl. 09.30 - 15.00
Søndage kl 10.00 - 15.00
SPORT 24 OUTLET - Silkeborg
Brokbjergvej 10
8600 Silkeborg
Telefon: 30 21 35 40
E-mail: silkeborg@sport24outlet.dk

Åbningstider Silkeborg:
Mandage-fredage kl 10.00 - 19.00
Lørdage kl. 09.30 - 16.00
Søndage kl. 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Aarhus N
Graham Bells Vej 3
8200 Aarhus N
Telefon: 30 21 35 50
E-mail: aarhusn@sport24outlet.dk

Åbningstider Aarhus N:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage kl. 09.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Tilst
Anelystparken 13, 1. sal
8381 Tilst
Telefon: 30 21 35 55
E-mail: tilst@sport24outlet.dk

Åbningstider Tilst:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl. 10.00 - 17.00
SPORT 24 OUTLET - Viby J
Ringvej Syd 98D
8260 Viby
Telefon: 30 21 36 20
E-mail: viby@sport24outlet.dk

Åbningstider Viby J:
Mandage-fredage kl 10.00 - 19.00
Lørdage kl. 10.00 - 17.00
Søndage kl. 10.00 - 16.00

SPORT 24 OUTLET - Odder
Banegårdsgade 32
8300 Odder
Telefon: 30 21 35 70
E-mail: odder@sport24outlet.dk

Åbningstider Odder:
Mandage-fredage kl. 09.30 - 18.00
Lørdage kl. 09.30 - 15.00
Søndage kl. 10.00 - 15.00
SPORT 24 OUTLET - Horsens
Høegh Guldbergs Gade 15
8700 Horsens
Telefon: 30 21 36 30
E-mail: horsens@sport24outlet.dk

Åbningstider Horsens:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl. 10.00 - 16.00
SPORT 24 OUTLET - Grindsted
Trehøjevej 37
7200 Grindsted
Telefon: 32 21 11 10
E-mail: grindsted@sport24outlet.dk

Åbningstider Grindsted:
Mandage-torsdage kl. 10.00 - 17.30
Fredage kl. 10.00 - 18.00
Lørdage kl 10.00 - 14.00
Søndage kl. 11.00 - 14.00
SPORT 24 OUTLET - Vejle City
Søndergade 42
7100 Vejle
Telefon: 30 21 36 60
E-mail: vejlecity@sport24outlet.dk

Åbningstider Vejle City:
Mandage-fredage kl. 10.00 - 19.00
Lørdage-søndage kl. 10.00 - 16.00
SPORT 24 - Fredericia
Danmarksgade 9
7000 Fredericia
Telefon: 30 21 33 00
E-mail: fredericia@sport24.dk

Åbningstider Fredericia:
Mandage-onsdage kl. 10.00 - 17.30
Torsdage-fredage kl. 10.00 - 18.00
Lørdage kl. 09.30 - 14.00
Søndage - lukket